Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Nauczyciela, Rada Rodziców i Zarząd Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły w Świętoniowej wszystkim nauczycielom, pedagogom, katechetą i pracownikom oświaty za trud i wysiłek wkładany w kształcenie i wychowanie młodego pokolenia, życzy dużo zdrowia, radości i satysfakcji z wykonywanej pracy, niech Wasza wiedza oraz pasja spotykają się z uznaniem i szacunkiem uczniów. Życzymy wielu sukcesów zawodowych oraz pomyślności w życiu osobistym.                                                                          Dziękujemy Panu Dyrektorowi Januszowi Harpula za zaproszenie na uroczystości z tej okazji, które odbyły się 13.10.2023 r. w szkole. Rada Rodziców i Zarząd Stowarzyszenia  z tej okazji przygotowały słodki poczęstunek dla nauczycieli i pracowników, a dla dzieci watę cukrową i popcorn we współpracy z CIS w Chałupkach.
                                                            Zarząd Stowarzyszenia i Rada Rodziców