I GMINNY AMATORSKI TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO o Puchar Wójta Gminy Przeworsk

W dniu 02.03.2024 roku odbył się ” I GMINNY AMATORSKI TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO o Puchar Wójta Gminy Przeworsk”, organizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły w Świętoniowej wspólnie ze Szkołą Podstawową w Świętoniowej przy współudziale Gminy Przeworsk „. W turnieju wzięło udział 34 zawodników w czterech kategoriach wiekowych. Otwarcia turnieju dokonał Wójt Gminy Daniel Krawiec i prezes zarządu Stowarzyszenia Wiesław Bukowski. Następnie po rozlosowaniu par przez sędziego głównego zawodów Karola Mroszczyk, przystąpiono do sportowej rywalizacji      i walki o zajęcie jak najlepszego miejsca. Wyniki turnieju przedstawiają się następująco;

I. Kategoria wiekowa od 8 do 12 lat;
– Blanka Krupa
Najstarszy zawodnik turnieju;
– Józef Pieniążek

Na zakończenie turnieju rozdano puchary i dyplomy za zajęcie pierwszych trzech miejsc w poszczególnych kategoriach wiekowych, a także pamiątkowe statuetki dla najstarszego i najmłodszego zawodnika oraz najlepszej zawodniczki turnieju. W rozdaniu nagród uczestniczył, Wójt Gminy Przeworsk Daniel Krawiec, Wiesław Bukowski prezes zarządu Stowarzyszenia oraz Leszek Lasek radny Rady Gminy Przeworsk. Turniej odbył się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Świętoniowej, a za jej przygotowanie i udostępnienie  serdecznie dziękuję dyrektorowi szkoły Panu Januszowi Harpuli. Chciałbym również serdecznie podziękować Panu Karolowi Mroszczyk za przygotowanie turnieju pod względem techniczno-organizacyjnym oraz za poprowadzenie zawodów jako sędzia główny zawodów.
Nagrody ufundował Wójt Gminy Przeworsk Daniel Krawiec oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej w Świętoniowej.                                                            Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do organizacji turnieju.

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia – Wiesław Bukowski