10-cio lecie Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły w Świętoniowej

W dniu 13 listopada 2021 roku Zarząd Stowarzyszenia Świętoniowa  zorganizował zabawę jubileuszową z okazji 10 – cio lecia powstania Stowarzyszenie Przyjaciół  Szkoły w Świętoniowej. Było wbijanie gwoździ  pamiątkowych. Był z tej okazji również piękny tort za który serdecznie dziękujemy Pani Danucie Stryczek. Dziękujemy również Marcinowi Paluch za przygotowanie bardzo smacznych dań oraz DJ MARKO za super oprawę muzyczną przy której wszyscy wspaniale się bawili. Wszystkim członkom Stowarzyszenia zarząd składa serdeczne życzenia sukcesów w życiu osobistym i zawodowym oraz wytrwałości  w realizacji celów i zamierzeń na rzecz Stowarzyszenia.

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia

Dokonania i osiągnięcia Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły w Świętoniowej w okresie 2011 – 2021 roku