Aktywne Ferie 2024

W tym roku Zarząd Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły w Świętoniowej wspólnie z dyrektorem szkoły Januszem Harpula postanowił zorganizować i przeprowadzić program „Aktywne ferie 2024 – na sportowo”. Program realizowano w dniach od 04 – 09 lutego 2024 roku. Nauczyciele przygotowali program zajęć sportowych, profilaktycznych, plastycznych oraz z robotyki.         W poszczególne dni odbywały się różnorodne zajęcia ;

– gra w piłkarzyki,

– gry sportowe na sali gimnastycznej,

– wykonywanie prac plastycznych oraz z piasku,

– zajęcia profilaktyczne z pierwszej pomocy,

– zajęcia z robotyki.

Śmiech i radość dzieci ze wspólnie spędzonego czasu w miłej atmosferze na urozmaiconej zabawie oraz dawka wiedzy zdobyta przez uczestników był najlepszą nagrodą dla organizatorów programu „Aktywne ferie 2024 – na sportowo”. Stowarzyszenie dla uczestników zajęć w ramach „Aktywnych Ferii 2024” ufundowało nagrody.

Zarząd Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły w Świętoniowej składa serdeczne podziękowania współorganizatorom za zaangażowanie i prowadzenie zajęć .

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia